39319

MB Kayış ve Konveyor Bant Sanayi 2005 yılında kurulduğu günden bugüne kadar sürekli müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, Türkiye ve dünya pazarındaki müşterilerine en yüksek verim alacağı ürünleri en ekonomik şartlarda sunma çabası ile müşterilerine paylaşımcı bir yaklaşımı esas edinmiştir. Kaliteli hizmet anlayışıyla her türlü konveyör bant ve kayiş taleplerinize 24 saat cevap verebilecek güç ve yeterlilikte olan bir firmayız.

Firma olarak dünyadaki kayiş ve konveyör bant sektöründe yapılan yenilik ve değişiklikleri müşterilerimize aktarmayı, gelişime devam etmeyi, misyonumuzun en önemli faktörü olarak belirledik. Satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyeti standartlarımızı hep yükselttik. Siz değerli müşterilerimizin öneri ve beklentilerini karşılamak adına profesyonel ekibimizle gece gündüz çalışmayı kendimize prensip edindik.

VİZYONUMUZ:
Kaliteli ürünleri ve servisi sağlayan, alanında en iyi hizmeti veren firma olmak

MİSYONUMUZ:
- Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli kılmak
- Firmamızın tüm çalışanlarının etkinliğini, eğitim faaliyetlerini düzenlemek    tüm paydaşlarımızı ve müşterilerimizi kalite faaliyetlerimizi teşvik etmek
- Koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyerek tüm faaliyetlerimizi,  gayretlerimizi hatasız üretim, pazarlama ve servis süreçlerini kapsayacak  şekilde yönlendirmek
- Sürekli kendini yenileyerek, geliştirerek, müşterilerine ve çalışanlarına artı  değer katarak bağlı bulunduğu sektörde her zaman en iyi olmaktır.